Dobrý večer, milídiče,

zítřejší trénink proběhne venku na hřišti ZŠ Hrabová. Kromě her si vyzkoušíme běžeckou abecedu a starty z různých poloh.

Těším se,

Lucka

Dobrý večer, milí rodiče,

prázdniny jsou za námi a můžeme zahájit atletickou sezónu.

První trénink proběhne v pondělí 11.9.2023 v době od 16:30h - 17:30h. Vzhledem k tomu, že ne všichni už s námi trénovali, proběhne na začátku tréninku zhruba 10-ti minutová informační schůzka, kde vás seznámím s důležitými informacemi a budu připravena zodpovědět vaše otázky. Místo srazu naleznete na mapce níže

Trénink proběhne venku na hřišti ZŠ Ostrava - Hrabová. Prosím, aby jste vy i děti již přišli ve vhodném sportovním oblečení a obuvi. Přibalte i dostatek tekutin.

Děti, které u nás netrénovaly v loňském školním ruce musí přinést řádně vyplněný formulář registrace do ČAS, který jste obdrželi jako přílohu e-mailu,když jste děti přihlašovali. Prosím, přineste na první trénink.
 
Před každým tréninkem naleznete stručné informace vždy na těchto webových stránkách v této skupině. Emaily budu zasílat jen v případě, že dojde k nepředvídané změně.
Pokud by měl někdo zájem o klubové oblečení pro své dítě, můžete si jej objednat přes tento odkaz https://atletika-vitkovice.cz/klubove-obleceni /oddílové tričko dostanou všichni, kdo jsou přihlášeni a měli včas zaplaceno.
 
Na všechny  se těším,
Lucka
 MAPKA

První tréninky nové sezóny začnou v jednotlivých tréninkových skupinách od pondělí 11.9. dle rozpisu tréninků. Konkrétní informaci o prvním tréninku vaší tréninkové skupiny vám pošle trenér e-mailem a současně bude tato informace uvedena také tady na našich webových stránkách v sekci vaší tréninkové skupiny.

 

LUCKA HANZLÍKOVÁ

trenér

Telefon: 603 923 067
Email:
hanzlikova.lucie@gmail.com