Zdravím,

dnes nás čeká opět trénink na stadione v 17-18:30 a opět se mnou. Snažím se zařídit školu tak, ať můžu trénovat já, pokud vše vyjde vypadá to tak, že za mě bude záskok pouze liché týdny v úterky, pokud to nevyjde zůstává to zatím stejně a to tak že Lucka bude brát čtvrtky a Niki co 14 dni. O všem Vás budu informovat. Zároveň se omlouvám za zmatky, dělám vše co je v mých silách, abych děti mohla trénovat hlavně já.:)

S pozdravem,

Kristýna

Zdravím,

zítra nás čeká další trenink a opět venku, tudíž od 17-18:30.

NOVOU a dobrou zprávou je, že se mi podařilo aspoň trochu skloubit školu a tréninky v tomto zimním semestru, což znamená, že každý sudý týden v úterý budu mít tréninky já, vím není to pořád ideální, jinak to bohužel nejde, ale aspoň nějaký kontakt s dětmi budu mít!:) V liché týdny v úterý bude za mě zaskakovat Nikol (Sabča, bohužel kvůli školy také odpadla), Nikol už s trénovaním zkušenosti má a je na ní spoleh. Co se týče čtvrtečních tréninků, ty si bere pořád na starosti zkušená trenérka Lucka Červenková, takže se nemusíte bát, děti budou v dobrých rukou.:)

Takže zítra se na vás těším a aspoň co 14 dní se uvidíme!:)

S pozdravem,

Kristýna 

Zdravím,

dnes nás čeká opět trénink v 17:00-18:30. Sraz si dáme jako minule, ale tentokrát stačí v 16:55. Kdo je nový a ještě nedal vyplněny formulář ČAS, prosím doneste, kdo ho nemá napište mi na email stvrtnova.kristyna@gmail.com a já Vám ho pošlu.

S pozdravem,

Kristýna

 

KRISTÝNA ŠTVRTŇOVÁ

trenér

Telefon: 725 853 312
Email:
stvrtnova.kristyna@gmail.com