Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

První kolo Krajského poháru přípravek již příští týden

V úterý 28.3. začíná svým prvním kolem Beskydský pohár přípravek a Atletická liga minipřípravek. Vybrané děti jsme již obeslali a čekáme na potvrzení jejich účasti. Na děti čeká 500m krosový běh ve Frýdku, kde mohou získat první důležité body do soutěže družstev. Těšíme se na hojnou účast a věříme, že si to děti navzdory avizovanému ochlazení užijí a budou bohatší o spoustu závodnických zkušeností.

Za měsíc startuje soutěž družstev

Naše přípravka se také v letošním roce zúčastní Krajského poháru přípravek. Starší děti (2012+2013) budou startovat v Beskydském poháru přípravek a jejich mladší parťáci (2014+2015) v Atletické lize minipřípravek. Vybrané závodníky bude čekat 6 pestrých kol plných pohybu a závodění. Půjde především o zábavu a získávání prvních závodních zkušeností a současně se pokusíme navázat na úspěšné výsledky z předchozích let.

Více informací naleznete na našich stránkách TADY.

Jarní prázdniny

V příštím týdnu z důvodu konání jarních prázdnin netrénuje žádná tréninková skupina. Věříme, že si děti i přesto najdou prostor pro pohyb a využijí třeba zlepšující se sněhové podmínky na horách. Na všechny děti se budeme těšit opět v týdnu od 13.3.

Letní atletický kemp 2023

Letošní letní atletický kemp proběhne v termínu 16.-22.7. Kemp se opět uskuteční v krásném prostředí Beskyd v horském hotelu Kozubová (982mn.m.), kde jsme pořádali kemp již v loňském roce a ještě jsme nevyužili všechny možnosti, které toto místo nabízí. Na loňský kemp se nám sešlo obrovské množství pozitivních reakcí, což je pro nás velká výzva a současně závazek, že navážeme na úspěšné letní akce z předchozích let. Atletický kemp je letos primárně určený pro děti ročníku narození 2010 - 2014. O spuštění závazné přihlášky a dalších podrobnostech vás budeme informovat v dostatečném předstihu (spuštění přihlášky předpokládáme v průběhu jara). 

Video z loňského roku si můžete prohlédnout TADY. Fotky z loňského roku si můžete prohlédnout TADY.

Vánoční trojboj je úspěšně za námi

Ve čtvrtek 15.12. proběhl poslední letošní oddílový závod. Pro děti jsme v Atletické hale Ostrava připravili trojboj, který prověřil jejich schopnosti v běhu, hodu a skoku. Současně si přišli vyzkoušet atmosféru závodu také naši nejmenší atleti, kteří běželi svůj štafetový závod společně s rodiči. Všechny děti dostaly sladkou odměnu a ti starší pak také dárek v podobě tréninkového zápisníku, který by je mohl motivovat k další chuti trénovat. 

Výsledky závodu si můžete prohlédnout tady - DĚVČATA, CHLAPCI.
Fotky najdete ve fotogalerii TADY a video ze závodu pak TADY.

Děkujeme všem dětem a rodičům za účast a všem,kdo nám pomáhali závod zajistit za skvělou spolupráci.

Vánoční trojboj již dnes

Za několik hodin vypukne poslední závod letošního roku. Všechny děti i jejich rodinné fankluby přivítáme v nejmodernější atletické hale v ČR, kde je pro ně připraven Vánoční atletický trojboj. Každá kategorie má své disciplíny a na všechny medailisty čeká speciální medaile. Letos máme překvapení také pro nepopulární čtvrté "bramborové" místo a drobný dárek pro všechny účastníky. Do závodu se přihlásilo přes 200 dětí a tak i navzdory množství zdravotních odhlášek očekáváme hojnou účast.

Vzhledem ke klimatickým podmínkách a velké účasti si prosím naplánujte dopravu tak, abyste zbytečně nepřišli o nějakou disciplínu díky pozdnímu příjezdu.

Přihlášky na oddílové závody už jen do čtvrtku

Blíží se uzávěrka přihlášek (8.12.) na Vánoční oddílový trojboj, který se koná 15.12. Veškeré informace včetně přihlášky naleznete na našich stránkách TADY.

Nová oddílová trička jsou tady...

Dnešním dnem začnou trenéři jednotlivých tréninkových skupin postupně dětem rozdávat slíbená oddílová trička. Věříme, že dětem udělají radost a dorazí se nám v nich ukázat na Vánoční trojboj 15.12.

Spuštěna přihláška na oddílový Vánoční trojboj

Na čtvrtek 15.12.2022 jsme připravili pro všechny členy naší Atletické přípravky oddílové závody. Pro děti bude v Atletické hale připraven atletický trojboj, ve kterém budou moci porovnat své síly v běhu, hodu a skoku. Pro účast v závodě je nutné on-line přihlášení prostřednictvím přihlašovacího formuláře na našich stránkách TADY a to nejpozději do čtvrtku 8.12.2022/ 20:00 hod. Po tomto datu již nebude z technických důvodů přihlášení možné! Všechny informace k závodu naleznete na našich stránkách u přihlášky k závodu.

Těšíme se na hojnou předvánoční účast!

Podzimní prázdniny

Vzhledem k podzimním prázdninám si budou moci děti od středy do konce týdne od atletiky odpočinout, protože tréninky v tomto období nebudou probíhat. Začínáme opět od pondělí příštího týdne.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz