• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Oddílová trička - finišujeme

V průběhu "covid tréninkové pauzy" jsme se pro nespolehlivost rozloučili se stávajícím výrobcem oddílového oblečení. Trochu nám to mimo jiné zkomplikovalo distribuci oddílových triček, ale každopádně již máme nového výrobce a spolupráce s ním se již rozběhla. Proto, aby se nám nestávalo, že velikost trička nebude odpovídat velikosti, kterou jste si objednali a na kterou jste zvyklí, jsme nechali vyrobit celou zkušební sadu, která obsahuje trička ve všech velikostech (110 - 170). Trička se již také nadále nebudou dělit na dívčí a chlapecká. V tuto chvíli tak všechny tréninkové skupiny mají tuto sadu k dispozici a je tak možno vyzkoušet u dětí, kterým velikost trička nevyhovovala správnou velikost. Jakmile budeme mít kompletní seznam všech dětí, kterých se to týká, zadáme obratem do výroby. Trička si budou moci objednat také děti, které na něj neměly z důvodu pozdějšího přihlášení atd. nárok - cenu vám upřesníme v nejbližší době. 

Všem se omlouváme za komplikace, děkujeme za trpělivost a věříme, že výměnou dodavatele se již tato situace nebude opakovat. 

Od pondělí 10.5. upravujeme některé tréninky

Rozvolnění ke dni 10.5., které se týká také amatérského sportu, nám umožňuje prodloužit letní tréninky u dětí ročníku 2010 a 2011 na 1,5 hodiny tak, jak bylo původně v plánu. Současně upravíme také tréninky rodičů s dětmi a sloučíme zpět jejich rozdělené skupiny.

Konkrétní informace skupinám, kterých se to týká, vám poskytnou vaši trenéři.

Příměstské tábory a letní atletický kemp

Všechny termíny příměstských táborů jsou sice obsazené, ale pokud chcete vaše dítě přihlásit jako náhradníka, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jakmile se nějaké místo uvolní, budeme vás obratem kontaktovat. Aktuálně se uvolnila 2 místa na 1. turnusu (12.- 16. červenec), tak zájemci neváhejte napsat.

Několik volných míst ještě máme na Letním atletickém kempu (informace TADY). 

Parkování v době příchodu a odchodu na trénink

V odpoledních hodinách bývá kapacita parkoviště před Městským stadionem velmi rychle vytížena na 100%, doporučujeme vám proto využít parkovště u Ridery, které je od hlavního vstupu na stadion jen kousek a bývají tam volná místa také zdarma.

První tréninky máme za sebou

Všechny tréninkové skupiny už absolvovaly minimálně jeden trénink. Pro tréninky všech skupin jsme vyhradili hlavní stadion - tady jsme doma a je to ten nejkrásnější stadion na světě 😉. Na tréninky dorazila drtivá většina dětí a bylo na nich vidět, že je to baví a to je ten hlavní důvod, proč to všechno děláme. Na děti čekala také sladká odměna za vzorně odvedený trénink. 

Z důvodu přísnějších opatření v tuto chvíli bohužel nemohou na stadion vstupovat rodiče (vyjma tréninků skupin rodičů s dětmi). Trenéři si tak budou své svěřence přebírat před branou a tam vám je budou také vracet. 

Rádi bychom vám všem touto cestou poděkovali za dlouhodobou podporu nejen vašich dětí, ale také našeho klubu, díky které můžeme pokračovat v naší práci. 

Od 26.4. reSTARTUJEME sezónu

Pokud již nedojde k nějaké zásadní změně, zahájíme tréninky všech tréninkových skupin od pondělí 26.4.. Děti jsou testovány ve školách, všichni trenéři budou povinně pravidelně testováni v klubu a bezpečný pohyb venku tak bude pro všechny přínosem. Tréninky budou probíhat v prostorách Městského stadionu. Abychom co nejvíce omezili setkávání jednotlivých skupin, budou tréninky pro všechny skupiny do odvolání hodinové. Snad nám bude přát také počasí a dorazí jaro, ale tuto věc jednak neovlivníme a pak to je po tom všem co všichni zažíváme asi ten nejmenší zádrhel. Detailní informace k jednotlivým tréninkům vám poskytnou vaši trenéři prostřednictvím našich webových stránek, případně také e-mailem. 

Věříme, že se děti i po tak dlouhé pauze vrátí v hojném počtu a pravidelný pohyb se jim stane opět zábavnou součástí života.

Těšíme se na vás!

Zatím bohužel netrénujeme

Přestože jsme se všichni moc těšili a udělali maximum proto, abychom mohli s dětmi začít hned trénovat, jsme bohužel nuceni díky zmatečným a ne vždy logickým rozhodnutím vlády restart sezóny ještě odložit. Věříme, že vše směřuje k tomu, aby děti mohly co nejdříve nejen do škol, ale také na čerstvý vzduch za pohybem a uvidíme se tak co nevidět na stadionu.

Příměstské tábory se rychle plní

Jsme rádi, že i přes složité období, kterým si všichni procházíme, myslíte na aktivně strávené léto vašich dětí a přihlašujete je na naše letní akce. Některé turnusy příměstských táborů jsou již téměř zaplněny a vypadá to tak, že jejich kapacita bude brzy obsazena. Děkujeme vám za důvěru a věříme, že si opět užijeme společné léto. Informace o možnosti strávit alespoň část prázdnin s našimi trenéry naleznete na našich stránkách v sekci Léto 2021.

Přihlášky na letní soustředění a příměstské tábory jsou spuštěny

Také v letošním roce jsme pro děti připravili prázdninový program na léto plný pohybu. Věříme, že do léta bude situace taková, že letní akce proběhnou v termínech a rozsahu v jakém jsme je připravili. Starší děti se mohou zúčastnit letního atletického kempu v krásném prostředí Beskyd a nejen pro děti z naší přípravky, ale také pro jejich sourozence a kamarády jsou připraveny 4 termíny příměstských táborů. Všechny letní akce povedou naši zkušení trenéři, kteří jsou zárukou toho, že se Vaše děti opravdu nebudou nudit.

V případě, že by to přece jen situace nedovolila a některé z vládních nařízení nám pořádání akcí zakázalo, vrátíme vám samozřejmě peníze ve výši 100% zpět.

Počet míst na všech akcích je omezený a tak doporučujeme včasnou rezervaci místa prostřednictvím našich on-line přihlašovacích formulářů. Veškeré informace naleznete na našich stránkách v sekci Léto 2021.

Fotky z letních akcí, které jsme pořádali v loňském roce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii TADY.

Oddílové příspěvky

Díky vládním nařízením, které omezily kromě jiného také možnost provozovat amatérský sport, jsme byli nuceni dočasně pozastavit provoz naší atletické přípravky. Protože tak děti přišly o možnost trénovat, dohodli jsme se s vedením klubu, že část oddílových příspěvků převedeme do příští sezóny. V příští sezóně, tak budou pro stávající členy oddílové příspěvky o poměrnou část nižší.
Nicméně věříme, že se už na jaře budeme moci za nějakých rozumných podmínek vrátit zpět na sportoviště a začneme dohánět nedostatek pohybu, který děti tolik potřebují.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz