Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Aktuality hlavní

Ve čtvrtek proběhne poslední kolo BPP a ALMP

Ve čtvrtek 21.9. vyrazí naše družstva na poslední kolo Atletické ligy minipřípravek a Beskydského poháru přípravek. Jedná se o velké finále, ve kterém se tak budou vyhlašovat nejen výsledky 6. kola, ale současně celé soutěže. Vybrané děti byly osloveny e-mailem společně s instrukcemi.

Všem závodníkům držíme palce a přejeme co nelepší výsledky. 

Dnes začínají první tréninky letošní sezóny

Dneškem oficiálně zahajujeme atletickou sezónu 2023/24. První tréninky tak budou absolvovat tréninkové skupiny, které trénují pondělky a středy a hned zítra budou následovat skupiny, které trénují v úterý a čtvrtky. Všem dětem přejeme úspěšný vstup do letošní pravidelné atletické průpravy a novým dětem hodně štěstí v jejich začínající atletické kariéře. 

Rodiče v akci startují do další sezóny

Od příštího týdne startuje svou další sezónu pohybový projekt RODIČE V AKCI, který je určený nejen pro rodiče dětí z klubu. Cílem projektu je nabídnout rodičům našich svěřenců možnost seznámit se zábavnou formou s chodem naší Atletické přípravky a současně pracovat na své fyzické kondici. Tréninky nebudou koncipovány jako výkonnostní a budou je tedy zvládat všichni rodiče nezávisle na své aktuální formě. Obavy, jestli to zvládnete jsou zbytečné - zvládne to kdokoliv.

Součástí tréninků budou mimo jiné praktické ukázky pohybových her, které s dětmi na trénincích děláme. Dále si budete moci vyzkoušet některé atletické disciplíny a seznámíte se s nimi. 

Více informací včetně on-line přihlášky na nejbližší trénink naleznete na našich stránkách TADY. Pojďte svým dětem příkladem a přidejte se k nám.

Těšíme se na vás!

Nové klubové oblečení také pro ty nejmenší

Pro nadcházející sezónu jsme připravili kompletní a zcela novou sadu klubového oblečení. Oblečení bylo navrženo a vyrobeno v novém praktickém originální designu, s důrazem na jeho funkčnost při tréninku, závodech a volném čase. Při realizaci jsme mysleli také na naší přípravku a letos tak poprvé nabízíme téměř všechny položky v celé velikostní řadě včetně těch nejmenších čísel. Nyní už tak mohou i ti nejmenší reprezentovat klub ve stejném oblečení, jako jejich starší kolegové, kteří nám dělají radost svými úspěchy nejen na domácí půdě, ale zejména na prestižních elitních závodech v zahraničí. Více informací včetně kompletní nabídky najdete na našich klubových stránkách TADY.

Nábor na sezónu 2023/24 je ukončen

Nábor dětí pro nadcházející sezónu je v tuto chvíli ukončen. Mrzí nás, že jsme pro velký zájem nemohli přijmout všechny děti, které se chtěly přihlásit a samozřejmě si velice ceníme vaší důvěry. Nyní ladíme poslední detaily k zahájení sezóny, párujeme úhrady oddílových příspěvků a chystáme se na první tréninky, které začnou v týdnu od 11.9. Celý trenérský tým se na děti velmi těší!

První tréninky sezóny 2023/24 již brzy

Prázdniny jsou pomalu, ale jistě u svého konce a blíží se tak začátek nové atletické sezóny. První tréninky nové sezóny začnou v jednotlivých tréninkových skupinách od pondělí 11.9. dle rozpisu tréninků - konkrétní informaci o prvním tréninku vám pošle trenér vaší tréninkové skupiny e-mailem a současně bude tato informace uvedena na našich webových stránkách v sekci "Skupiny"/ vaše tréninková skupina. 
Věříme, že si děti přes prázdniny dostatečně odpočaly a budou tak na trénincích plné energie.

Blíží se datum úhrady oddílových příspěvků

Konec prázdnin je pomalu tady a s ním i datum úhrady oddílových příspěvků, který je stanoven do 31.8. Výše příspěvků pro sezónu 2023/24 je stanovena na 4 500,- Kč, platí se jednorázově bezhotovostním převodem.

Platba musí obsahovat tyto údaje:

- číslo účtu: 665344/5500
- variabilní symbol: rodné číslo dítěte (stačí prvních 6 čísel)
- specifický symbol je: 1111
- do poznámky uveďte jméno dítěte

Video z letošního kempu mělo svou premiéru

Po úspěchu videa z loňského Letního atletického kempu jsme letos opět připravili krátký film, který je takovým průřezem všeho, co se na kempu dělo. Účastníci tak mohou zavzpomínat a ostatní mají jedinečnou možnost podívat se, jak to všechno probíhalo a přidat se třeba příště. Na video se můžete podívat TADY.

 

Letní prázdninové akce jsou u konce

Pro děti jsme letos připravili 3 turnusy příměstských táborů a tradiční Letní atletický kemp. Poslední letošní atletickou prázdninovou akcí byl 3. turnus příměstského tábora, který skončil v pátek 18.8. (fotky z tábora si můžete prohlédnout v naší fotogalerii TADY). Podle reakcí dětí a pozitivní zpětné vazby rodičů věříme, že si s námi děti alespoň část prázdnin užily a uvidíme se s nimi na podobných akcích opět v příští sezóně.

Letní atletický kemp je opět úspěšně za námi

Také letos jsme pro děti připravili týdenní Letní atletický kemp plný pohybu, zábavy a dobrodružství. Děti absolvovaly několik tréninkových jednotek a současně pro ně byl připravený pestrý program. Kempu se zúčastnilo téměř 50 dětí různého věku, které daly dohromady skvělou partu. Kromě spousty pohybových her nechyběl ani táborák, výlet a nezbytný test odvahy v podobě vysvobození Jonáše, který byl pro svou zlobivost převtělený do podoby vlka. Již tak výbornou stravu jsme si zpestřili díky hromadnému sběru borůvek borůvkovými knedlíky a domácí borůvkovou buchtou. Vyvrcholením celého kempu bylo opět vyhlášení výsledků týmů s medailemi a již tradiční bohatá tombola do které se získávají lístečky za splněné pohybové a jiné úkoly. Podle reakcí dětí věříme, že se jim kemp líbil a pojedou s námi opět příští rok.

Fotky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii TADY, na videu se pracuje 😉.

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698

Email: pavel@atlevitko.cz