Dobrý den, 

od pondělí 11.9. nám začínají atletické tréninky pro školní rok 2023/2024. Scházet se budeme každé pondělí a středu na Městském stadioně od 17:00 do 18:30 ve venkovním období a od 18:00 do 19:00 v tělocvičně.

Sraz s dětmi budeme mít u vrátnice, kde si děti přeberu a půjdeme společně na trénink. Na trénink prosím zvolte oblečení adekvátně počasí, vhodnou obuv a přibalte pití. V pondělí si na začátku uděláme menší informační schůzku (zabere maximálně pár minut), kde Vám sdělím jak bude vše probíhat a případně zodpovím dotazy. 

Informace o změnách či aktuality najdete vždy na stránkách skupiny tady a náhlé změny budu posílat i mailem.

Pro nové členy: Informace pro rodiče dětí, kteří naší atletickou přípravku budou navštěvovat nově. Na první trénink je třeba přinést vyplněnou registraci do Českého atletického svazu (ČAS) s datumem poslední lékařské prohlídky (ta by neměla být starší než půl roku).

Těším se na Vás

Johana

První tréninky nové sezóny začnou v jednotlivých tréninkových skupinách od pondělí 11.9. dle rozpisu tréninků. Konkrétní informaci o prvním tréninku vaší tréninkové skupiny vám pošle trenér e-mailem a současně bude tato informace uvedena také tady na našich webových stránkách v sekci vaší tréninkové skupiny.

 

JOHANA PRUDKÁ

trenér

Telefon: 606 633 418
Email:
johanaprudka@gmail.com