Dobrý den,

první trénink proběhne v úterý 12.9. od 17:30 do 18:30 hod. Ráda bych Vás pozvala na krátkou informační schůzku, kde Vám sdělím základní informace a odpovím na Vaše dotazy. Prosím, sraz už v 17:20 hod u brány při vstupu na stadion.

Tréninky budou probíhat každé úterý a čtvrtek v letních měsících od 17:30 do 18:30 hod na Městském stadionu ve Vítkovicích. Dle aktuálního počasí v průběhu října se přesuneme do tělocvičny na ZŠ Provaznická, zde budou tréninky probíhat od 17:45 do 18:45 hod. Poprosím, aby si děti na trénink nosily sportovní oblečení a obuv, pití, švihadlo a tenisový míček.

Důležité: Děti, které u nás teprve začínají, musí na první trénink přinést vyplněnou registraci do Českého atletického svazu (ČAS) s datumem poslední lékařské prohlídky, která by neměla být starší než půl roku. Tento formulář naleznete v e-mailu, který Vám přišel po přihlášení Vašeho dítěte.

Budu se na Vás a Vaše děti těšit,

Sára

První tréninky nové sezóny začnou v jednotlivých tréninkových skupinách od pondělí 11.9. dle rozpisu tréninků. Konkrétní informaci o prvním tréninku vaší tréninkové skupiny vám pošle trenér e-mailem a současně bude tato informace uvedena také tady na našich webových stránkách v sekci vaší tréninkové skupiny.

 

SÁRA NAVRÁTILOVÁ

trenér

Telefon: 702 287 870
Email:
saranavratilova5@gmail.com