Aktuality tréninkové skupiny Chrise Stankuše - děti ročník 2008

Tělocvična

Dobrý den,

V úterý 23.10 proběhne první trénink v tělocvičně. Sraz si dáme u vrátnice v 15:25 a trénink budu trvat pouze hodinku, což znamená 15:30-16:30.

Hezký den 

Christian 

Atletický víkend 5.-7. 10. 2018

Víkend je již minulostí a tak bych vám tady chtěla shrnout co jsme všechno stihli. V pátek jsme si dali večeři byly to kuřecí kousky s rýží a jakmile nám slehlo šli jsme ještě všichni potrénovat do tělocvičny. Čekal na děti kruhový trénink, který všichni zvládli skvěle. Pak už se jen všichni umyli a šlo se spát, protože bylo dost hodin. Sobotu jsme zahájili krátkým výběhem a protažením. Snídaně byla formou švédských stolů to znamená, že každý si dal na co měl chuť. Celé dopoledne jsme strávili venku a zahráli si plno her ať už to byly kámen, nůžky, hoňka nebo běhací hra s papírky, bylo toho opravdu dost a všichni se už těšili na oběd. Měli jsme uzenou polévku a boloňské špagety. Následoval odpolední klid, aby si děti mohly pouklízet a nečerpat novou energii. V 15h. jsme se všichni vydali směr Martiňák, počasí nám přálo a tak jsme to všichni zvládli i s pár kopci. Ušli jsme 11km. Vyšlo nám to tak, že jsme se vrátili rovnou na večeři na kterou jsme měli kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po večeři se děti šly umýt a v pyžamkách jsme měli sraz v jídelně, kde jsme se podívali na pohádku Zootropolis. Nedělní ráno jsme se opět před snídaní trochu rozhýbali, zahráli si běhací hru a protáhli jsme se. Dali jsme si snídani a bylo na čase si začít balit věci. Když vše bylo hotovo mohli jsme se vydat na trénink. Po rozběhání a rozcvičení jsme si pořádně zasoutěžili v družstvech a poté ještě ve dvojicích při hře zvířata. Po obědě děti dostaly malou odměnu za to, jak celý víkend s přehledem zvládly.

 

A my trenéři se budeme těšit na další víkendy!!!

Fotky budou co nejdříve v galerii.

!!!PODZIMNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ alias SKVĚLÝ SPORTOVNÍ VÍKEND S KAMARÁDY!!!

Vážení rodiče, milé děti,

máme tady pro Vás radostnou zprávu. Začátek školního roku už probíhá a podzimní soustředění je tady!

Jedná se o sportovní víkend nabitý programem, zábavou, kolektivních her a skvělých trenérů.

KDY?                    5.-7.10.2018

KDE?                    Hotel Cherry, Nad Přehradou 470, Horní Bečva 756 57

DOPRAVA?          někteří již znáte z minula, doprava je vlastní, nejlépe          domluva mezi rodiči, aby nemuseli jezdit všichni

CENA?                 1 200 Kč

 

Přihlášky dostanete na tréninku. Kapacita je omezena tak šup, šup!!!

!!!Těšíme se na Vás!!!

23.08.2018 - První trénink a info

Milí  rodičové,

začátek nového tréninkového období se nám blíží stejně jako začátek nového školního roku a touhle zprávou bych vás rád pozval na informační trénink,který se bude konat na parkovišti před stadionem dne 4.9.2018 v 16:00, abychom si řekli základní informace ohledně tréninku a všeho okolo ,nebude trvat dlouho,maximálně 15 minut a všechny vás prosím,aby jste mi všichni donesli přihlášku s vyplněným GDPR.

Těším se na vás.
Christian Stankuš