Aktuality tréninkové skupiny Rodiče + děti I. - děti ročník 2012/2013

Náhrada za tréninky

Drazí rodičové,

 

Náhrada za ušlé tréninky v tydnu 26.2. - 2.3. se budou nahrazovat v týdnu prázdnin. Doufám, že nás bude dost :) 

 

Na tréninku se na Vás budeme s Mirkem těšit :) 

Zrušený trénink

Dobrý den, 

 
bohužel Vám musím oznámit smutnou novinu. V týdnu 26.2. -2.3. bude tělocvična na stadioně uzavřena z důvodu probíhající rekonstrukce tribuny. 
Dle všeho zatím nemáme kam přesunout trénink. Atletická hala je uplně plná a naše přítomnost by byla značně nebezpečná. Stačilo by, aby jedno dítě nedávalo pozor a už by mohlo dojít jakémukoliv zranění. " Velcí atleti" se kolem sebe nekoukají. (viz venkovní tréninky na stadionu)
 
Z největší pravděpodobností budou tréninky nahrazeny v týdnu jarních prázdnin. 
 
Hezký den přeje
trenérka Vendy :) 

Začátek nového školního roku

Protože nový školní rok nám klepe na dveře, je potřeba Vás informovat o nových začátcích. 

První trénink se uskuteční již 11. září v 18:00 a bude informativní. Povíme si co je potřeba, mile ráda odpovím na vaše dotazy a samozdřejmě se seznámíte se mnou a i s mým kolegou Mirkem. Sraz bude na Městském stadionu ve Vítkovicích u vrátnice. Vyzvednu si Vás, projdeme se po celém areálu, ukažeme si kde budeme trénovat. Pokud vše stihneme dětem a samozdřějmě i Vám připravíme kratší trénink, proto je nutná sportovní obuv a oblečení a samozdřejmě i pitíčko. 

Protože končíme před Vámi trénink je možné malinké zpoždění cca 5-10 minutek. Za komplikace se omlouváme a pokud bude trénink začínat později budeme vždy trénovat celých 60 minut, takže budeme i později končit. :) 

 

Připravte si tedy dotazy a už se na Vás všechny moc těšíme!

Vendy + Mirek