Aktuality tréninkové skupiny Martiny Lichnovské - děti ročník 2009

Pořád jsme venku!

Dobrý den, 

v příštím týdnu budeme ještě trénovat venku, dokud je hezké počasí byla by škoda chodit do tělocvičny. Jen bude menší změna tréninky budou trvat do stmívání. Takže od 17:30-18:30(45). 

Marťa

Závody jsou za námi!

V úterý jsme místo tréninku pořádali závody pro naše malé atlety. Chtěla bych tady shrnout výsledky naší skupiny, protože jsem z výkonů vašich dětí byla opravdu nadšená. 

Moje skupina posbírala celkem 6 cenných kovů.

V ročníku 2008 jsme měli dvě zástupkyně Aničku K., která předvedla výkon přes 3 metry v dálce a slušnou 60 v čase 10,30 - celkově skončila 16. a Peťka M. 14.

V ročníku 2009 vyhrála Sabča, kde bych chtěla vyzdvihnout její výkon v dálce 330cm a míčku 32,75m. Těsně za ní na celkovém druhém místě skončila Adélka Kal. také s kvalitním míčkem 30,25m a prvenstvím v běhu na 400m. Poté se holky seřadily za sebou 6. Verča Kr., 7. Natka, 8. Kája, 10. Izabelka, 11. Alenka, 12. Saša. Verča Kr., Natka, Izabelka a Saška skočily přes 3 metry v dálce což jsou skvělé výsledky. Kája zase hodila slušně míčkem a to 23,5m. Ještě bych chtěla vyzdvihnout prvenství Verunky R. na 60m v čase 10,03, ta bohužel vinou zranění nemohla dál ve čtyřboji pokračovat. 

V ročníku 2010 jsme měli také dvě zástupkyně a rovnou medailové. Na prvním místě se umístila Lucka a na druhém Maruška. Obě holky předvedly 3metrové skoky a skvěle zaběhly oba běhy.

V ročníku 2011 nám závodila Anička Kr. a Alča B. Anička se se závodem skvěle poprala a vybojovala celkové 3. místo.

Mezi chlapci v ročníku 2009 dominoval Paťa L., který skvělým výkonem v dálce 352cm, v bězích a míčku 26,5 jasně vyhrál. Poté se kluci seřadili na 5. Radek, 6. Tom, 7. Marťa a 9. MirekZa zmínku stojí výkon Toma v dálce 375cm, protože to už je opravdu kvalitní výkon!!! 

 

Chtěla bych všem dětem pogratulovat ke skvělým výkonům. 

Mám z vás radost!!!

Marťa :-)

 

Atletický víkend 5.-7. 10. 2018

Víkend je již minulostí a tak bych vám tady chtěla shrnout co jsme všechno stihli. V pátek jsme si dali večeři byly to kuřecí kousky s rýží a jakmile nám slehlo šli jsme ještě všichni potrénovat do tělocvičny. Čekal na děti kruhový trénink, který všichni zvládli skvěle. Pak už se jen všichni umyli a šlo se spát, protože bylo dost hodin. Sobotu jsme zahájili krátkým výběhem a protažením. Snídaně byla formou švédských stolů to znamená, že každý si dal na co měl chuť. Celé dopoledne jsme strávili venku a zahráli si plno her ať už to byly kámen, nůžky, hoňka nebo běhací hra s papírky, bylo toho opravdu dost a všichni se už těšili na oběd. Měli jsme uzenou polévku a boloňské špagety. Následoval odpolední klid, aby si děti mohly pouklízet a nečerpat novou energii. V 15h. jsme se všichni vydali směr Martiňák, počasí nám přálo a tak jsme to všichni zvládli i s pár kopci. Ušli jsme 11km. Vyšlo nám to tak, že jsme se vrátili rovnou na večeři na kterou jsme měli kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po večeři se děti šly umýt a v pyžamkách jsme měli sraz v jídelně, kde jsme se podívali na pohádku Zootropolis. Nedělní ráno jsme se opět před snídaní trochu rozhýbali, zahráli si běhací hru a protáhli jsme se. Dali jsme si snídani a bylo na čase si začít balit věci. Když vše bylo hotovo mohli jsme se vydat na trénink. Po rozběhání a rozcvičení jsme si pořádně zasoutěžili v družstvech a poté ještě ve dvojicích při hře zvířata. Po obědě děti dostaly malou odměnu za to, jak celý víkend s přehledem zvládly.

 

A my trenéři se budeme těšit na další víkendy!!!

Fotky budou co nejdříve v galerii.

 

9.10. 2018

Jen přípomínám abyste přihlásili své děti na  naše závody, ktere budou 9.10. místo tréninku!!!

Přihlášku svého dítěte proveďte zde na webu do soboty 6. října.

Marťa

Trénink 2.10.

Pokud bude v době tréninku pršet - trénink bude trvat pouze hodinu tzn.17:30-18:30 a bude se trénovat v tunelu pod tribunou na hlavním stadioně nebo na schodech. 

Pokud pršet nebude trénink probíhá tak, jako vždy od 17:30-19:00.

Marťa

Zahajovací čtyřboj 9.10. 2018

V úterý 9.10. se budou konat první atletické závody v tomto školním roce, které jsou určeny pouze pro děti z naší přípravky. Jedná se o čtyřboj, který děti budou absolvovat v těchto disciplínách 60m, skok do dálky, hod míčkem a běh na 400m. Své děti můžete přihlásit zde na stránkách do 6.10. Podmínkou jsou zaplacené příspěvky. 

Doufám, že se všichni na závodech sejdeme!!! :-)

Marťa

Info k následujícím týdnům

Dobrý den,

- jelikož se nám začíná hodně ochlazovat prosím, aby jste děti na trénink přioblíkli klidně i rukavice a čepice, ty nejsou vůbec na škodu

-ohledně tělocvičny vás ještě budu informovat, ale nejspíš se přesuneme od úterka 16.10. na trvalo až někdy do začátku dubna

v příštím týdnu budu v době tréninků mimo Ostravu a tak za mě bude zástup, ale tréninky budou probíhat normálně!!!

- jelikož mi bohužel v zimním semestru vyšel špatně rozvrh tak v době čtvrtečního tréninku mám školu, to znamená, že teď v nejbližších týdnech bude ve čtvrtky trénovat děti trenér Marek Jalůvka avšak já doufám, že se to nějak utřepe a budu je moct trénovat já :-)

A poslední informace - stále můžete své děti příhlasit na víkendové soustředění na Horní Bečvě, ještě máme pár volných míst :-)Stačí přinést vytištěnou přihlášku s penězi.

 Marťa

 

Závody

Dnešním dnem skončila liga mini přípravek. Ikdyž bylo chladné počasí tak jste se s tím všichni poprali a předváděli krásné výsledky. Chtěla bych všechny moc pochválit a teď budeme trénovat, abychom na jaře byli zase o kousek lepší!

Marťa

Trénink v úterý 11.9. bude s Pavlem

Dnešní trénik proběhne mimořádně s Pavlem. Potkáme se v 17:30hod. u vstupní brány na Městský stadion tak, jak jste byli domluveni s Martinou.

Budu se těšit

Pavel

Info

Po dobu co nebudu schopna trénovat bude vaše děti trénovat trenérka Verča Bártová. Místa a časy tréninku zůstávají samozřejmě stejné.

Kdybyste měli jakýkoli dotaz nebojte se Verču kontaktovat. Tel.č. 733 216 169

Marťa :-)