Letní soustředění 2018

MÁME JEŠTĚ 5 VOLNÝCH MÍST

Termín: neděle 15. 7. až pátek 20. 7. 2018
Místo: Škola v Přírodě, Prostřední Bečva

Rodiče přihlášených dětí obdrží mail s pokyny a zdravotní dotazníky k letnímu soustředění atletické přípravky nejpozději v pondělí 2. 7. 2018. Pokud ne, napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ne vždy je internet spolehlivý :-).

Pojedeme autobusem. Pokud je někdo, kdo pojede se svým dítětem na přímo chatu autem nebo jestli má někdo z dětí speciální dietu (např. bezlepkovou, mléčnou apod.), dejte vědět.

Odjezd od Městského stadiónu: neděle 15. 7. v 16 hodin
Návrat k Městskému stadiónu:  pátek 20. 7. v 15 hodin
V neděli před odjezdem buďte na místě alespoň 20 minut předem, ať si můžeme vybrat kartičky pojištěnců a zdravotní dotazníky, které nesmí být vyplněné starší 2 dnů. Stačí, když to vyplníte Vy, pokud nebylo Vaše dítě nějak vážně nemocné před soustředěním.

Pondělí 16.7. 2018 - dopoledne

Naše soustředění jsme zahájili prvním tréninkem. Nejprve jsme se rozběhali, rozcvičili a poté přišly na řadu týmové soutěže. Jako první jsme si zahráli turnaj v přihrávané, následovala sváča na kterou jsme měli broskev a poté jsme se pustili do soutěžení v oddílech. Všechny děti byly moc šikovné a protože je teplo, šli jsme se všichni ovlažit do řeky Bečvy. Teď už spokojeně odpočíváme po obědě a čerpáme síly na odpoledne:))

 

A29CEA55 0B45 4D9D 90FC B5839238AD14

 

 

 

 

 

Pondělí 16.7. 2018 - ráno

Dnes jsme se probudili do krásného slunečného rána a tak jsme jej zahájili ranní rozcvičkou. Přidávám fotku, jak se tady máme :-) 

873CA4A2 DDAD 4701 9B45 2E35A6BCAF4F

 

 

 

 

Neděle 15.7. 2018 - příjezd

Po hektickém odjezdu z Ostravy se konečně hlásíme. Jako první jsme rozdělili děti do pokojů a pak rovnou utíkali na večeři. Měli jsme výborný guláš s chlebem. Po chvilce oddechu jsme se všichni sešli ve sportovním oblečení před chatou a na děti čekal malý rozklus s rozcvičkou, opičí dráha a závěrečný sprintík. Podle těchto běhů jsme si děti rozdělili do oddílů ve kterých budou po celý týden soutěžit. Teď už jsou všechny děti na svých pokojích a připravují se na spánek.

PS: Děkujeme všem rodičům za ochotu a odvoz dětí v komplikované situaci při odjezdu.

Na  viděnou zítra :-)