Aktuality tréninkové skupiny Alči Juřicové - děti ročník 2012

Halloween-hodnocení

Touto cestou bychom chtěly poděkovat všem rodičům za aktivní přístup. Život je taky o srandě a proto si ceníme,že jste se zapojili a vyslali děti na trénink v maskách. Věřím,že si to užily a poznaly naší praštěnou stránku osobnosti.Všechny děti byly překrásné. Fotodokumentaci naleznete zde.https://atletika2012.rajce.idnes.cz Heslo vám zašlemě emailem. Děkujeme moc a sportu zdar !

HALLOWENSKÝ TRÉNINK 1.11.2018

I letos si s dětmi uspořádáme Hallowenský trénink :-). Chtěly bychom Vás tedy poprosit, abyste dětem pořídili nějakou hallowenskou masku, ve které by se dalo i trošku pocvičit, zvládnou překážkovou dráhU speciál a trošku si i zasoutěžit. 

Těšíme se a pokud to budeme stíhat, tak vyfotíme i nějakou fotečku :-).

E + A

Podzimní prázdniny-zrušení tréninku

Z důvodu konání podzimních prázdnin se příští týden v úterý 30.10. ruší trénink. Ve čtvrtek pak bude trénink normálně.Užijte volna

OBLEČENÍ JAK NA VEN TAK DO TĚLOCVIČNY

Prosíme, abyste dětem dávali jak oblečení do tělocvičny, tak na ven. Známe.. nebo tedy spíše neznáme podzimní počasí :-). Občas se nám změní z hodiny na hodinu. Pokud bude možnost chodit ven, klidně budeme chodit ven až do konce října - s pozdější skupinkou už to na venek moc nevypadá, protože se stmívá... ale přesto, je možné, že to ještě týden zvládneme.


Děkujeme A a E

ZAHAJOVACÍ ČTYŘBOJ 9. ŘÍJNA

Kdo už si na stránkách informace k zahajovacím čtyřboji přečetl či dokonce už děti přihlásil... ty velmi chválím. Kdo ještě ne, tak je ten správný čas se pustit do přihlášování. Všechny disciplíny máme s dětmi vyzkoušené a závody probíhají v zábavné ani trochu stresující atmosféře :-).

ZÁVODY JSOU MÍSTO TRÉNINKU!!!

Zde jsem Vám zkopírovala informace, které naleznete hned na úvodu našich stránek :-).

PŘIHLÁŠKA NA ZAHAJOVACÍ ČTYŘBOJ

 

Pořadatel: trenéři atletické přípravky AK SSK Vítkovice
Přihlášky: online přihlášky na www.atlevitko.cz do soboty 6. 10. 2018      
Vyhlašování: ihned po ukončení závodu (každý dostane nějakou drobnost a nejlepší 3 v každém ročníku obdrží medaili a diplom)
Účastníci: atleti vítkovické přípravky, děti narozené v roce 2008 – 2014. Podmínkou účasti jsou zaplacené oddílové příspěvky!!!
Místo konání: Městský stadion Ostrava Vítkovice 
Disciplíny: ročník 2011 a mladší – 60 m, dálka, hod míčkem, 200 m
                 ročník 2008-2010 – 60 m, dálka, hod míčkem, 400 m

V dálce a míčku mají všichni závodníci 3 pokusy. Dálka se měří z místa odrazu

Časový pořad: Stadion bude otevřen od 15:00 hodin    
                       Zahájení v 15:30 hodin 

Pro urychlení závodu budou děti rozděleny dle kategorií do skupin.
Skupinkám budou přiděleni vedoucí, kteří s nimi budou postupně obcházet jednotlivé disciplíny.
Veškerý doprovod, prosíme, aby se zdržoval pouze na tribuně. Na hřišti se mohou pohybovat pouze děti. V případě špatného počasí, bude závod zrušen. Před závody 7.10.2018 bude na www.atlevitko.cz vyvěšené info.

JEŠTĚ DODATEK

Kdyby se našli rodiče, kteři by nám pomohli u disciplín, byli bychom rádi. Dejte vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na závody je nutné přihlášení předem prostřednictvím elektronické přihlášky (zelené tlačítko "Přihlásit na závod" na pravé straně nahoře u detailu závodu

Po přihlášení Vám bude obratem doručen email s potvrzením účasti a současně uvidíte jméno přihlášeného dítěte v seznamu účastníků v zápatí detailu závodu. 
Podmínkou účasti jsou uhrazené oddílové příspěvky!!!

A TAKÉÉÉ
Všechny děti od nás dostanou nějakou tu odměnu, ovšem jen 3 v každém ročníku obdrží diplom a medaili. Věříme, že všichni budou bojovat jako draci :-).

A. + E.

PILNĚ TRÉNUJEME NA ZÁVODY

Dobrý den :-),

za těch pár zářijových týdnů jsme s dětmi stačily vyzkoušet již všechny disciplíny, které budou na zahajovacích závodech v říjnu (více info. Vám již brzy napíši :-). 

Skákaly jsme do písku, běhaly sprinty, házely tenisákem a vytrvale běháme neustále :-). Vůbec by nám nevadilo, kdyby na závodech bylo i více disciplín - jako skakání přes švihadlo, překážková dráha, běh přes překážky či dokonce štafeta. To všechno jsme už za těch pár týdnů stihly vyzkoušet!

Samozřejmě se i na trénincích bavíme a hrajeme spoustu her :-). Snad Vám děti popovídali.

Závody budou hlavně zábava a jinačí forma tréninku, nic se děti nemusí bát. A po závodech se děti můžou těšit na takové malé překvápko, které pro ně připravujeme :-).

Krásný zbytek víkendu.
A brzy i s info. ohledně závodů, Evka a Alča

Shrnutí základních informací

Dobrý den :-)
Ještě než Vám bod po bodu shrnu informace :-), co jsme si řekli na úvodním tréninku, tak bych Vám ráda napsala, že kdyby děti byly tak hodné, usměvavé a především vnímavé po celý trénovací rok  jako na našich prvních trénincích, tak bychom si je nemohly vynachválit.

Takové první tréninky si za ty 3 roky co trénuji vážně nepamatuji.

A teď dost chvály, ať se nepřechválí (to by mě dost mrzelo) a slíbených pár informací:
- Informace ohledně tréninků, závodů čehokoliv, budou na stránkách atlevitko.cz pod štítky - Alča (jeden štítek), Evča (druhý), tyto info Vám budeme psát my s Evkou + je možné tam sem tam přidat z tréninku nějakou tu fotečku a občas uděláme i nějaké shrnutí tréninku. Nicméně všechny zásadní informace tam budou vždy včas. Na e-mail se letos info. neposílají (jen velmi vyjímečně). Pokud budete chtít děti omluvit nebo se na cokoliv zeptat, tak to Vás zase na e-mail odkáži radši než na mobilní telefon (přes týden jsme ve škole, v práci... e-mail je pro nás lepší). 
Evča - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alča - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (tel. čísla i tento mail jsou uvedeny opět na stránkách - jistě už víte nebo najdete :-) )
- s sebou oblečení a botky jak na ven tak do tělocvičny (dokud nebude zima a nebudeme jen v tělocvičně), ŠVIHADLO, TENISÁK A PITÍ
- příspěvky se musí zaplatit do 17. září, kdo neodevzdal tak ještě i papírovou přihlášku poprosíme
V AREÁLU ŠKOLY SE NESMÍ PARKOVAT A RODIČE NESMÍ VSTUPOVAT DO SAMOTNÉ ŠKOLY, DO ŠATEN TEDY MŮŽOU JEN DĚTI, KTERÝM POMŮŽEME I NĚJAKOU TU TKANIČKU ZAVÁZAT :-) NEBOJTE
 
- PŘED TRÉNINKEM SE VŽDY SETKÁME VENKU U  DVEŘÍ DO ŠKOLY (tam jak při první tréninku) CHCEME, ABY SI DĚTI ZAŠLY NA ZÁCHOD, POPŘÍPADĚ SE PŘEVLÉKLY A POTÉ SPOLEČNĚ DOJDEME NA HŘIŠTĚ - byly jsme tak na to zvyklé minulý rok, je v tom teď trošku zmatek, když každý stojí před tréninkem jinde a jsme rozkouskovaní.
 
Snad je to vše dostatečně srozumitelné :-).
A. a E.

24.08.2018 - První trénink a info

Milé děti a milí rodičové,

prázdniny se nám neúprosně blíží ke svému konci a spolu se školním rokem začne opět i naše atletické setkávání. První trénink letošní sezóny bude 4.9.2018 na gymnáziu PORG, které bude naším útočištěm za příznivého i nepříznivého počasí. Připravte proto své ratolesti na pobyt venku i vevnitř. Prosíme, aby děti měly na každý trénink jako povinnou výbavu vhodnou obuv,sportovní oblečení,pitný režim,tenisák a švihadlo. Tréninky začnou v 18:00 hod. Sraz před tréninkem bude u vstupu do tělocvičny, kde si děti převezmeme. Společně s trenérkou Evkou se na Vás i děti těšíme.

Alča Juřicová