Aktuality tréninkové skupiny Johy Prudké I. - děti ročník 2010

Úterní trénink ZRUŠEN!

Dobrý den,

moc se omlouvám, zítra 12.2. trénink nebude z důvodu pořádání mítinku Czech indoor gala. 

Děkuji moc za pochopení 

Joha :)

Jarní prázdniny

Dobrý den,

v příštím týdnu tréninky nebudou z důvodu jarních prázdnin. Přeji dětem, ať si užijí volno a těším se, že tréninky v 2.pololetí budou stejně super jak do teď!! 

Joha :)

Poslední tréninky roku 2018

Tento týden nás čekají poslední tréniky roku 2018. V úterý proběhne běžný trénink. Ve čtvrtek 20.12. si uděláme Vánoční trénink plný her a pohody. Tímto bych Vás chtěla poprosit jestli dětem nepřibalíte na trénink nějaké cukroví, vánoční dezert, buchtu nebo alespoň bonbóny. Moc děkuji. Dobrá nálada je povinností :)

Také bych Vám touto cestou chtěla popřát klidné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok 2019!

Joha

Předvánoční závod

Dobrý den! 

S přicházejícími svátky jsme si pro Vaše děti nachystali společně s trenéry atletické přípravky Vánoční závod. Pro děti jsou nachystány netradiční atletické disciplíny. Po závodě každý účastník dostane sladkou odměnu. 

Závod se koná v neděli 16.12.2018 v atletickém tunelu v Ostravě - Vítkovicích. Zahájení bude v 10:15. Doražte prosím s dostatečným předstihem a vemte si čisté přezutí.

Děti je třeba přihlásit online zde na stránkách do čtvrtka!!

Těším se na Vás

Joha :)

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou tady a proto upozorňuji, že během nich trénink nebude (úterý 30.10.). Po podzimních prázdninách jsem na soustředění, proto mě na trénincích zastoupí Kiki Jeřábková (čtvrtek 1.11 a úterý 6.11.). 

Děkuji za pochopení a přeji hezké prázdniny

Joha :)

Treninky

Od zitra uz v telocvicne. Dejte detem prosim cistou obuv.

Diky Joha :)

Suplování tréninku

Zitra mam bohuzel nejake skolni povinost,proto me na treninku zastoupi trenerka Ada Prudka(s poznanim snad nebude problem-jsme sestry a je to videt). Bude na deti cekat na rozcvicovaku u skladu. 

Jinak vsechny zavodniky moc chvalim. Svymi vykony mi udelali velkou radost!

Joha :)

Tělocvična

Dnes v utery 2.10. kvuli nepriznivemu pocasi probehne trenink v telocvicne na stadione. Ve ctvrtek pokud nebude prset udelame trenink jeste venku. V dalsich tydnech uvidime podle prizne/neprizne pocasi.

Joha :)

Zahajovací čtyřboj

V úterý 9.10. pořádáme již tradiční zahajovací čtyřboj. Závody se budou konat u nás na Městském stadioně od 15:30 do cca 18:30. Děti budou soutěžit ve čtyřboji - jdou tyto disciplíny: sprint 60m, skok daleký, hod míčkem a běh 400m. Na závod je třeba přihlásit předem zde na stránkách atletické přípravky do 6.10. Každý závodník dostane sladkou odměnu a ti nejlepší medaile. Ráda se tu s Vámi uvidím. 

Info najdete na hlavní stránce.

Joha :)

ps. Závody jsou místo tréninku. Pro ty,co se na závody nepřihlásí trénink nebude!

Suplování

Ve čtvrtek 27.9. jedu na závody do Prahy,proto za mě zaskočí trenérka Romča Grómanová. Trénink bude na stejném místě ve stejný čas. 

Děkuji za pochopení :)

Joha