Aktuality tréninkové skupiny Johy Prudké I. - děti ročník 2010

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou tady a proto upozorňuji, že během nich trénink nebude (úterý 30.10.). Po podzimních prázdninách jsem na soustředění, proto mě na trénincích zastoupí Kiki Jeřábková (čtvrtek 1.11 a úterý 6.11.). 

Děkuji za pochopení a přeji hezké prázdniny

Joha :)

Treninky

Od zitra uz v telocvicne. Dejte detem prosim cistou obuv.

Diky Joha :)

Suplování tréninku

Zitra mam bohuzel nejake skolni povinost,proto me na treninku zastoupi trenerka Ada Prudka(s poznanim snad nebude problem-jsme sestry a je to videt). Bude na deti cekat na rozcvicovaku u skladu. 

Jinak vsechny zavodniky moc chvalim. Svymi vykony mi udelali velkou radost!

Joha :)

Tělocvična

Dnes v utery 2.10. kvuli nepriznivemu pocasi probehne trenink v telocvicne na stadione. Ve ctvrtek pokud nebude prset udelame trenink jeste venku. V dalsich tydnech uvidime podle prizne/neprizne pocasi.

Joha :)

Zahajovací čtyřboj

V úterý 9.10. pořádáme již tradiční zahajovací čtyřboj. Závody se budou konat u nás na Městském stadioně od 15:30 do cca 18:30. Děti budou soutěžit ve čtyřboji - jdou tyto disciplíny: sprint 60m, skok daleký, hod míčkem a běh 400m. Na závod je třeba přihlásit předem zde na stránkách atletické přípravky do 6.10. Každý závodník dostane sladkou odměnu a ti nejlepší medaile. Ráda se tu s Vámi uvidím. 

Info najdete na hlavní stránce.

Joha :)

ps. Závody jsou místo tréninku. Pro ty,co se na závody nepřihlásí trénink nebude!

Suplování

Ve čtvrtek 27.9. jedu na závody do Prahy,proto za mě zaskočí trenérka Romča Grómanová. Trénink bude na stejném místě ve stejný čas. 

Děkuji za pochopení :)

Joha

Treninky stale jeste VENKU

Zitra 25.9. bude trenink probihat jeste venku. Ochladilo se nam tak prosim deti teple oblecte! Nam, ale zima nebude, protoze budeme v pohybu a zahrejeme se :)

Diky Joha

Tréninky

Dobrý den,

děkuji za hojnou účast na prvním tréninku. Doufám,že v podobné přátelské atmosféře budeme pokračovat i po zbytek školního roku. 

Další trénink proběhne již na stadioně v úterý 11.9. od 16:30 do 17:30.

Prosím ty,kdo zapomněli přinést přihlášku a GDPR, ať mi to donesou během příštího tréninku.

Děkuji Joha

23.08.2018 - První trénink a info

Dobrý den,milí rodiče!

Blíží se nám konec prázdnin a s tím začátek atletiky. Tímto Vás chci pozvat na první trénink,který se uskuteční v úterý 4.9. v Bělském lese. Sraz na konečné tramvajové linky č.11 zastávka Zábřeh. Trénink nebude na stadióne z důvodu pořádání mezinárodní akce Kontinentalní pohár. Na trénink děti vhodně oblečte (sport. oblečení,tenisky) a nezapomeňte na pití!

Na školní rok, prosím, zakupte detem švihadlo. Nějaké na pujčení mám,ale nepokryju celou skupinku a každému vyhovuje něco jiného. Děkuji

Další tréninky proběhnou od úterý 11.9. už na stadióne. V letním období budeme na rozcvičovacím stadióně - vlevo od vstupu. V zimě se přesuneme do tělocvičny na stadioně.

Během roku najdete všechny potřebné informace na stránkéch atletické přípravky SSK Vítkovice ( www.atlevitko.cz ). Kdyby nastala nějaka mimořádná situace, pošlu Vám mail nebo SMS.

Děkuji a na všechny se moc těsim :)

Trenérka Joha