Aktuality tréninkové skupiny Johy Prudké I. - děti ročník 2010

Velikonoce

Dobrý den,

dnes trénink není z důvodu velikonočních prázdnin. 

Díky za pochopení a přeji Veselé Velikonoce!

Joha :)

Suplovaný trénink

Dobrý den,

dnes jsem s částí dětí na závodech v Třinci, proto mě na tréninku zastoupí trenérka Andy Krejčová. Bude čekat u skladu tam,kde normálně. 

Díky za pochopení

Joha :)

Treninky 9.4. a 11.4.

Zitra 9.4. nam pocasi asi jeste bude prat. Trenink tedy probehne venku. Ve ctvrtek 11.4. se ma citelne ochladit, proto bych sla s detma do telocvicny (!pro rocnik 2008 to znamena trenink pouze hodinu!).

Dale pripominam nabidku letniho soustredeni a primestskych taboru. Info je zde na strankach. Jeden z taboru povedu i ja, kdyby si me chtel nekdo uzit i o prazdninach (8.-12.Cervence). 

Joha

První trénink venku

Dnes proběhne 1.venkovní trénink. Sraz 16:30 na rozcvičovacím stadioně. 

Joha :)

Jarní 4boj

V úterý (26.3.) se koná v hale závod pro vítkovickou přípravku. Tudíž pro ty, co se nepřihlásily, se trénink NEKONÁ! Do zítra (23.3.) máte možnost se ještě přihlásit.

Ve čtvrtek bude trénink normálně v tělocvičně (dlouhodobá předpověď se netváří přívětivě).

Jarní čtyřboj

Dobrý den, 

tímto bych Vás rádá pozvala na Jarní čtyřboj konaný v úterý 26.března odpoledne v atletické hale v Ostravě-Vítkovicích. Přihlášku je třeba podat online, zde na stránkách do 23.března. Určitě se nebojte děti přihlásit. Závody jsou pouze oddílové a odměnu dostane každý. A pro ty co pomýšlí na nejvyšší příčky jsou samozřejmě nachystané i medaile a diplomy. 

Upozornění pro ty,co tento týden nebyli na tréninku - v úterý jsem mimo Ostravu. Trénink za mě supluje Chris. 

Děkuji za pochopení. 

Joha:)

Úterní trénink ZRUŠEN!

Dobrý den,

moc se omlouvám, zítra 12.2. trénink nebude z důvodu pořádání mítinku Czech indoor gala. 

Děkuji moc za pochopení 

Joha :)

Jarní prázdniny

Dobrý den,

v příštím týdnu tréninky nebudou z důvodu jarních prázdnin. Přeji dětem, ať si užijí volno a těším se, že tréninky v 2.pololetí budou stejně super jak do teď!! 

Joha :)

Poslední tréninky roku 2018

Tento týden nás čekají poslední tréniky roku 2018. V úterý proběhne běžný trénink. Ve čtvrtek 20.12. si uděláme Vánoční trénink plný her a pohody. Tímto bych Vás chtěla poprosit jestli dětem nepřibalíte na trénink nějaké cukroví, vánoční dezert, buchtu nebo alespoň bonbóny. Moc děkuji. Dobrá nálada je povinností :)

Také bych Vám touto cestou chtěla popřát klidné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok 2019!

Joha

Předvánoční závod

Dobrý den! 

S přicházejícími svátky jsme si pro Vaše děti nachystali společně s trenéry atletické přípravky Vánoční závod. Pro děti jsou nachystány netradiční atletické disciplíny. Po závodě každý účastník dostane sladkou odměnu. 

Závod se koná v neděli 16.12.2018 v atletickém tunelu v Ostravě - Vítkovicích. Zahájení bude v 10:15. Doražte prosím s dostatečným předstihem a vemte si čisté přezutí.

Děti je třeba přihlásit online zde na stránkách do čtvrtka!!

Těším se na Vás

Joha :)