AKTUALITY

Na druhý květnový svátek proběhlo další kolo Čokoládové tretry v Karviné. Vůbec se tady našim malým atletům nevedlo špatně. Jen krůček od vítězství měl Tomáš Hlavička, který 300 m zvládl za 50,85 s a ukořistil 2. místo. Mezi dívkami na trati dlouhé 300 m zaválela Emča Procházková, která vystoupala na nejvyšší stupínek. Společně s nimi se do krajského finále probojovala Barča Adámková. Do Karviné se ještě vydaly Ivetka Kochánková a Anežka Adámková.

V ten samý den se v Bohumíně konal závod Běh ulicemi města Bohumína. Tady se běžeckého závodu zúčastnil Štěpán Bijok, který se mezi ročníky 2008/9 umístil na krásném 5. místě. Nádherný výkon předvedl Jeník Číhal, který zvítězil mezi dětmi narozenými v roce 2007. Skvělý výkon zaznamenala Lucka Šteinigerová, která zvítězila na trati dlouhé 268m a nechala za sebou dalších 18 závodnic.

Všem dětem mooooc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů v následujících závodech.