AKTUALITY

02.10.2018 - Ukončení přihlášek na Zahajovací závod již za několik dní

Už jen pár dní zbývá do ukončení online přihlášek na náš tradiční závod přípravek. Přihlášky budou spuštěny do soboty 6. října. Pozdější přihlášky nebudou možné.

Byla by škoda tento závod propásnout.

Informace najdete níže.

 

.............

Už jistě všichni netrpělivě čekáte, kdy se uskuteční náš tradiční Zahajovací čtyřboj pro všechny členy naší atletické přípravky. Po dlouhém hledání se nám podařilo najít termín, kdy na Městském stadióně ve Vítkovicích nebude fotbal, atletické závody velkých atletů nebo jiné akce. V úterý 9. října je Městský stadión rezervován pro naše nejmenší atlety.

Jedná se o čtyřboj - všechny děti budou absolvovat 4 disciplíny: 60m, skok do dálky, hod míčkem a běh na 200m nebo 400m (dle věku). Každá disciplína bude ohodnocena body. Tyto body se sečtou a provede se vyhodnocení dle nejvíce získaných bodů. 

Všechny děti od nás dostanou nějakou tu odměnu, ovšem jen 3 v každém ročníku obdrží diplom a medaili. Věříme, že všichni budou bojovat jako draci :-).

Kdyby se našli rodiče, kteři by nám pomohli u disciplín, byli bychom rádi. Dejte vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Veškeré potřebné informace naleznete na našich webových stránkách ZDE.
Na závody je nutné přihlášení předem prostřednictvím elektronické přihlášky (zelené tlačítko "Přihlásit na závod" na pravé straně nahoře u detailu závodu, nebo přímo ZDE). Po přihlášení Vám bude obratem doručen email s potvrzením účasti a současně uvidíte jméno přihlášeného dítěte v seznamu účastníků v zápatí detailu závodu.
Podmínkou účasti jsou uhrazené oddílové příspěvky!!!

Podrobné info, seznam rozdělení do skupin najdete na našem webu 7.10.2018

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub