AKTUALITY

Jak už bývá v tomto čase po několik let, tak i letos jsme pro děti připravili před Vánocemi závod. Ovšem oproti letům minulým jsme do jednotlivých disciplín vdechli trošku vánoční tématiky.

Děti absolvovaly celkem 6 disciplín. Jednou z nich bylo skákání s dárečkem. Po chvilce se sice dáreček rozpadl, jak se děti snažily být co nejrychlejší, ale ihned jsme jej nahradili pěnovým balónkem. Se vším nasazením děti zdobily vánoční stromeček. Ti nejmenší si opravdu dali velmi záležet, aby stromeček vypadal krásně. Házení sněhovými koulemi na sněhuláka byla taky povedená disciplína. Všechny děti sněhuláka zasáhly a získaly tak bodíky. Výlov rybníka je před Vánoci velmi důležitý - jinak by jsme neměli kapry na štědrovečerním stole. Děti si tak mohly vyzkoušet, jak se s podběrákem vytahují kapři (bolónky). No a ti co kapra zapoměli koupit, si ho musí vylovit. To si taky děti mohly vyzkoušet. No a mezi radovánky patří skákání přes a do závějí. Pomyslnou závěj zdolaly úplně všechny děti.

Na dětech šlo vidět, jak se vší vervou se do jednotlivých disciplín pustily. Nešlo jen o to být, co nejrychlejší, ale bylo taky třeba trošku zapojit hlavičku a přemýšlet nad tím co udělat.
Po absovování všech disciplín proběhla nadílka. Všechny děti si zasloužily odměny, neboť disciplíny zvládly perfektně.

Děkujeme dětem za účast a těšíme se na další společné závody :-).

Fotečky z dnešního dne najdete ve fotogalerii a výkony dětí si můžete porovnat v excelu v oddíle Výsledky.

 

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub