AKTUALITY

Rychlostí blesku se přiblížil náš první velký oddílový "Zahajovací závod" pro děti z vítkovické přípravky, který se uskuteční v úterý 9. října 2018 na Městském stadióně. K dispozici budeme mít hlavní stadión, kde probíhá jeden z největších závodů světa Zlatá tretra.

Všechny účastníky závodu a veškerý doprovod (rodiče, sourozence, prarodiče, tety, strýčky atd.), prosíme, aby se sešli na hlavní tribuně a nechodili na tartanovou plochu. Na tartanovou plochu budou mít přístup v průběhu závodu pouze děti a organizátoři. Hlavní tribuna bude otevřena od 15 hodin.

V 15:30 hodin proběhne rozdělení dětí do skupinek a bude jim přiřazen vedoucí skupinky (trenér), který s dětmi bude absolvovat celý závod. Rozdělení dětí do skupin najdete v příloze níže.

Pokud by někdo onemocněl nebo z jakéhokoli důvodu nemohl dojít, napište mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Připomínáme, že se jedná o čtyřboj. Proto je třeba absolvovat všechny 4 disciplíny (sprint, skok, hod a běh). Každá disciplína je ohodnocena body. Součet bodů udává pořadí závodníků v jednotlivých kategoriích.

Na všech 208 přihlášených dětí se moc těšíme :-).

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

 

školkyžactvoklub