Od čtvrtku 3.12. začínáme trénovat!

Díky rozvolnění některých opatření souvisejících s aktuální pandemií můžeme od čtvrtku 3.12. začít opět trénovat. Ještě stále se nás týkají některá omezující opatření, ale v určitém režimu konečně můžeme s dětmi pokračovat v přerušené sezóně. Daná omezení se určitým způsobem nějak dotknou v podstatě všech tréninkových skupin, nicméně jsme moc rádi, že i když ještě není vše ve standardním režimu, je možné s dětmi společně trénovat. Protože nám některé školy neumožní využívat nasmlouvanou tělocvičnu, budeme muset do Vánoc lehce improvizovat a změnit některá tréninková místa, ale i s tím si nějak poradíme.

Informace o vaší tréninkové skupině vám sdělí v dostatečném předstihu váš trenér.

Chceme vám poděkovat za podporu, kterou jste nám někteří v průběhu námi nezaviněné tréninkové pauzy vyjadřovali a současně trénovali, nebo nechali vaše děti trénovat podle tréninkových plánů, které jim jejich trenéři pravidelně chystali. Fotky, které jste nám z individuálních tréninků poslali naleznete ve fotogalerii TADY.

Děláme skutečně maximum proto, abychom vašim dětem mohli nabídnout to, co umíme nejlépe a to atletiku ve všech jejích podobách.


Vytisknout