• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Honza Malura - 2012/13

Trénink 22.12 zrušen!!

Jelikož jsou proticovidová opatření zase přísnější, trénink nemůže proběhnout. Přeji všem krásné Vánoce a už se těším na tréninky v příštím roce.

Honza

Trénink 17.12.

Dnes nás čeká poslední trénink v tomto roce, sraz před tělocvičnou 17:25. Úterní trénink se kvůli zpřísnění vládních opatření nakonec neuskuteční. :/

Honza

Trénink 15.12.

Dnešní trénink už zase v tělocvičně v 17:30.

Honza

Trénink 8.12. a 10.12. přesunut do atletické haly

Jelikož na stadionu nastaly organizační potíže, nemůžeme absolvovat trénink v tělocvičně. Úterní a čtvrteční trénink proběhne v atletické hale. Atletická hala je kousek od stadionu, nachází se vedle Sport arény. Sraz bude na přehledném místě - z boku Sport arény u hotelu Puls (pod střechou) v 17:25. Místo jsem označil červenou šipkou na mapě. Na trénink už musí přijít všichni ve sprotovním oblečení, abychom se v hale jen přezuli, sundali si mikinu a bundu a mohli začít hned sportovat, šatny totiž nejsou k dispozici. Omlouvám se za všechny komplikace, některé věci bohužel nejdou ovlivnit...

Poznámka: do tréninkové tabulky jsem přidal další trénink - můžete děti přihlásit....

Honza  atletická hala 2

Trénink 3.12.

Zítra nás čeká první společný trénink po delší pauze. Veškeré informace jsem posílal na email. Zítra počítám s těmi, kteří jsou na trénink přihlášení v naší online tabulce. Sejdeme se 17:25 před tělocvičnou. Nezapomeňte věci na převlečení, švihadlo a roušku :-) 

Poznámka k zapisování tréninků: Dětěm, které byly zapsané na dva tréninky jsem jeden trénink vymazal. Je důležité, aby všichni postupovali stejně a nevznikl zbytečný zmatek. Na další tréninky se bude možné přihlásit o víkendu, pošlu vám informační email. Děkuj za pochopení.

Honza  

Tréninkový plán 30.11. - 6.12

Tréninkový plán pro tento týden zde.

Počasí je už docela chladné, takže se tréninky těžko plánují. Pokud venku nebude možné sportovat, doporučuji domácí trénink se švihadlem + lehké protažení.

Honza 

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698
Email: pavel@atlevitko.cz