Tréninky a trička

Dobrý večer, milí rodiče,

chtěla bych poděkovat všem dětem za nadšení, snahu a účast na dnešním tréninku. Moc jsme si to užili a věřím, že se trénink libil i dětem.

Bohužel z důvodu nařízení vlády už příští týden trénovat nemůžeme, takže byl dnešní trénink zároveň posledním v letošním roce. Jak budou probíhat tréninky v lednu vás budeme informovat na základě aktuální epidemiologické situace.

Děti zároveń obdržely trička dle velikostí, které jste nahlásili v přihlášce. Dodavatel bohužel dodal trička, dle nás, na uvedenou velikost malá. Prosím, vyzkoušejte doma trička. Pokud je tričko malé, napište mi velkost, kterou máte - je uvedena na štítku uvnitř trička a zároveň jakou velikost byste chtěli. Budeme dodávku u dodavatele reklamovat. Tričko,jehož velikost nevyhovujte připravte k vrácení v původním nepoužitém stavu. O výměně triček vás budeme informovat.Pokud byste mi špatné velikosti napsali do pátku 18.12., bude to skvělé. Za tyto komplikace se omlouváme, ale netušili jsme, že velikosti nebudou v pořádku.

Přeji všem krásné Vánoce plné rodinného štěstí a  pohody a do nového roku nám všem co nejvíce zdraví pro všechny obyvatele ČR, abychom mohli začít pravidelně trénovat.

Trenérka Lucka


Vytisknout