• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Pavel Červenka - 2010/11

Zatím bohužel nemůžeme trénovat

Vládní PES, který nad námi všemi bdí, nám zatím neumožňuje pokračovat ve společném tréninku. Snad se vše brzy vrátí do normálu - nezbývá nám, než se s tím vším smířit. Bylo by skvělé, kdyby si děti navzdory distanční výuce našly čas na trochu pohybu, aby z pohybových aktivit nevypadly úplně.

Poslední trénink tohoto roku - středa 16.12.

Dnes proběhne poslední letošní trénink, tak věřím, že si jej společně opět užijeme. Sraz na tradičním místě v tradičním čase 16:00 - 17:00 hod.
Dětem, kterým nesedí velikost nových triček, mohou tričko přinést na výměnu, dokud máme co vyměnovat vyměníme, jakmile už nebude z čeho vyměňovat, tak došijeme nová.

Pavel

Trénink pondělí 14.12.

Počasí nám stále přeje, takže dnes pokračujeme v tréninku stejně jako v minulém týdnu. Trénink uděláme opět hodinový a potkáme se v 16:00 na obvyklém místě. Posledně se ukázalo, že by se kromě šátku hodily i nějaké tenčí rukavice...?.

Pavel

Trénink středa 9.12.

Máme za sebou první trénink po nucené pauze. Všechny děti musím moc pochválit, protože trénovaly s nadšením a delší tréninkový výpadek nebyl znát tak moc, jak bych čekal. Některé děti dorazily v poměrně hrubých bundách a po chvíli tréninku měly snahu si je odkládat. Pro tyto případy bych doporučil mít s sebou ještě jednu tenčí šusťákovou bundu. Také prosím zvažte použití nějakého šátku (tunelu) na krk...

Dnes tedy pokračujeme venkovním tréninkem opět na Městském stadioně od 16:00 do 17:00 hod.

Pavel

Trénink pondělí 7.12.

Díky rozvolnění podmínek pro amatérské sportovce od čtvrtku 3.12. budeme moci od pondělí opět začít trénovat společně. Okolnosti nás zatím nutí využít venkovní prostory Městského stadionu, ale v tuto chvíli myslím není nic lepšího než pohyb na čerstvém vzduchu. Tréninky budou hodinové a to v pondělí a ve středu tak, jako doposud od 16:00 do 17:00 hod.
Děti prosím vybavte vhodným oblečením (čepice, rukavice, vyšší ponožky) - svléknout se můžeme vždycky, ale chybějící čepici nevyřešíme...

Už se na děti moc těším, začínáme v pondělí 7.12. ?

Pavel

Od středy 14.10. bohužel netrénujeme

Tak situace je bohužel taková, že vzhledem k aktuálním vládním nařízením nemůžeme dočasně trénovat. Snad se to všechno brzy přežene a my se budeme moci vrátit ke společným tréninkům. Pokud by se děti dle jejich možností dostaly k pohybu a alespoň v omezené míře individuálně trénovaly, nebylo by to určitě na škodu ?. Ať děti nenechají zahálet švihadlo, pohybujtí se na čerstvém vzduchu a pravidelně posilují a protahují ?. Každý naběhaný kilometr a přeskok přes švihadlo se počítá....

Věřím, že se zase brzy uvidíme na tréninku.

Pavel

Atletická přípravka SSK Vítkovice

Cílem naší atletické přípravky je všestranný rozvoj pohybových schopností dítěte. Zvládnutí co největšího množství pohybových dovedností, základy míčových her, gymnastiky a základních atletických disciplín. Tréninky jsou prováděny formou hry tak, ať nedojde k pozdějšímu přesycení a znechucení sportování.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Pavel Červenka
Mobil:
+420 737 111 698
Email: pavel@atlevitko.cz