Dnes budeme venku od 17:00 - 18:30. Využijeme dobrého počasí - zaskáčeme si do dálky a potrénujeme běh přes překážky.

Na minulém tréninku jsme měřili rychlost, výsledky jsou pod touto aktualitou.

Honza 

 

Dnes jsme si pořádně otestovali rychlost! Drobné technické problémy nás nemohly zastavit a přibližně po 40 minutách jsme už měli konečné výsledky. Abyste získali přehled, jak rychlé vaše děti jsou a jak moc je musíte brzdit v pěší zóně, kde je maximální povolená rychlost 20 km/h :-), přikládám soubor, ve kterém je vždy uveden nejlepší dosažený čas.

Jelikož je každé z dětí v jiném období vývoje, není možné jednotlivé výkony porovnávat mezi sebou. Na jaře uděláme další měření a zjistíme, jak moc se každý zlepšil.

Kromě času na 10 metrů letmo a přepočtu na km/h najdete v souboru také maximální rychlost různých zvířat. Můžete s dětmi porovnat, jak by si vedly v rychlostním souboji například s chobotnicí nebo rackem. Už teď prozradím, že všichni by porazili želvu, kapra i prase, což je zcela jistě pozitivní zpráva :-).

Soubor s výsledky naleznete zde. Dětem děkuji za spolupráci a těším se na další tréninky. 

Honza

Čeká nás speciální trénink, na který jsem se už dlouho těšil. Pokud počasí vydrží a nezklame nás technika, otestujeme si naši maximální rychlost. 

Od příštího týdne už budeme moct chodit do tělocvičny. Pokud by bylo pěkně, určitě toho využijeme a potrénujeme ještě venku. Před každým tréninkem vždy napíšu na web, kde budeme trénovat.

Honza 

 

HONZA MALURA

trenér

Telefon: 731 920 721
Email:
malurah@seznam.cz