Dobrý den, 

příkládám pár důležitých informací k tomuto týdnu. 

Prvně bych chtěla pouze připomenout, ať si děti nezapoměnou vzít na dnešní trénink švihadlo, které by ideálně měly nosit v batůžku pokaždé. 

Druhá informace: Jak jste již mohli zaznamenat rozjíždíme nový projekt  Rodiče v akci, kdy máte možnost vyzkoušet si tréninky Vašich dětí. Nemusíte se bát, nejedná se o nic náročného a zajisté to všichni zvládnete. Cílem tohoto projektu je být s rodiči více interaktivní, takže pro ty, co máte zájem, blížší informace najdete zde: https://www.atlevitko.cz/aktuality/1299-rodice-v-akci-pokracuji-23-9 . 

Poslední třetí informací je, že se ve čtvrtek bohužel nemohu zúčastnit tréninku, protože pojedu na atletické závody do Frýdku Místku se staršíma. Trénink povede moje pomocnice Anet Župníková, takže trénink i tak proběhne. 

Mějte se krásně, uvidíme se na dnešním tréninku. :)

 

Dobrý den, Ahoj!

Ozývám se ohledně informací se začátkem atletické sezóny pro rok 2021 a 2022. Oficiálně s tréninky začínáme v úterý 7.9.2021. Tréninky budeme mít každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:00 na Městském hlavním stadionu. Dopředu Vám musím oznámit, že září bude trošku hektičtější, protože na Městském stadionu probíhá jak rekonstrukce, abychom podmínky měly ještě lepší než doteď, tak spousta závodů. Proto bych  Vás chtěla poprosit o trpělivost. 
 
Také bych Vás chtěla požádat, jestli bychom se mohli scházet pravidelně už kolem 15:50, aby děti byly opravdu schopny v 16:00 začít trénovat. Výjimkou bude první trénink v úterý 7.9., kdy Vás prosím, jestli byste mohli přijít už 15:45, jelikož jsem tady nová, tak bych se s Vámi ráda seznámila, řekla pár základních informací a dala prostor pro dotazy. 
 
Informace pro nováčky: Na trénink, prosím, doneste registrační formuláře k zapsání do Českého atletické svazu, déle děti budou potřebovat sportovní oblečení, vhodnou sportovní obuv, pití a obyčejné švihadlo. 
 
Neváhejte se mi se všemi nesrovnalosti ozvat, ráda Vám pomohu. 
 
Budu se Vás moc těšit! 
 
Barbora Šestáková

 

Sezónu zahájíme v týdnu od 6.9.2021. Informaci k prvnímu tréninku této tréninkové skupiny obdrží její členové e-mailem a současně ji pak naleznete také v sekci, kde se právě nacházíte.

 

BARČA ŠESTÁKOVÁ

trenér

Telefon: 720 338 661
Email:
sestakova1999@gmail.com