Dobrý den,

vzhledem k dřívějším prázdninám a nařízení vlády bohužel už naše poslední tréninky v tomto kalendářním roce už proběhly a tak bych vám i vašim ratolestem chtěl popřát klidné a pohodové prožití svátků a jenom to nejlepší do nového roku. Budu se na vás těšit v lednu, teda pokud nám vláda zase povolí trénovat.
Děkuji za spolupráci v tomto roce.
Lukáš Macura

Dobrý den, 

vzhledem k tomu že provozovatel tělocvičny jí pronajal jak nám tak i někomu jinému se bude zítřejší (9.12.) trénink konat v Atletické hale. halu máme bohužel bez šatny takže by bylo nejlepší kdyby děti přišly už převlečené a pouze se přezuly. Trénink proběhne normálně od 16:00 do 17:00. Vstup do haly je od parkoviště Starobělská za Ostravar Arénou.

...

Dobrý den,

díky zvolnění opatření se nám naskytla možnost zase trénovat a tak se do toho pustíme, aby to mohlo fungovat musíme udělat pár úprav. Vzhledem k tomu že nás v tělocvičně smí být pouze 10 s rouškami, musíme se rozdělit na poloviny. Prosím o spolupráci prostřednictvím e-mailů, ať jsme schopni vytvořit nějaký rozpis toho, kdo bude kdy trénovat. V neděli přidám rozpis a rozdělení na skupinky po domluvě s vámi.

Budu se na vás těšit.

Lukáš Macura

 

LUKÁŠ MACURA

trenér

Telefon: 603 379 396
Email:
luk-mac@seznam.cz

 

MARKÉTA ŠNOBELOVÁ

trenér

Telefon: 605 915 586
Email: marketa.snobelova@seznam.cz