Přihláška

Pro registraci na novou sezónu vyplňte tuto elektronickou přihlášku.

Zda jste provedli registraci správně a své dítě přihlásili, si můžete zkontrolovat v odkaze SEZNAM ATLETŮ ZDE nebo v horní liště našich webových stránek.

Přihlášku v tiskové verzi (odevzdejte na prvním tréninku svému trenérovi) naleznete ZDE, upřesnění velikosti triček naleznete ZDE.

Místa a časy tréninků včetně obsazenosti jednotlivých skupin naleznete ZDE.

Příspěvky se platí jednorázově ve výši 3.500 Kč bezhotovostním převodem:
    číslo účtu: 1642761359/0800
    variabilní symbol: rodné číslo dítěte (stačí prvních 6 čísel)
    specifický symbol je: 1111
    do poznámky uvést jméno dítěte

V přihlášce je třeba uvést velikost trička, které děti od nás dostanou (velikosti jsou uvedeny v přihlášce).

MOŽNOST OBJEDNAT SI ŠUSŤÁKOVOU BUNDU A ELASŤÁKY JIŽ VYPRŠELA!!!

((((Pokud budete mít zájem o oddílovou bundu a elasťáky, je třeba kolonku zatrhnout a vybrat velikost. Oblečení dodává firma NIKE a atletický oddíl Vítkovice se podílí na jeho spolufinancování. Šusťáková bunda pro členy přípravky stojí 375,- Kč (normální cena je 550,- Kč) a dlouhé elasťáky koupíte za 325,- Kč (normální cena 500,- Kč). Peníze za oblečení budeme vybírat na přelomu září/říjen. Budeme Vás informovat.)))  JIŽ NELZE!!!!

Podmínkou platnosti Vaší přihlášky, je uhrazení členských příspěvků připsáním na účet SSK Vítkovice. Všechny přihlášky, které nebudou do tohoto data uhrazeny budeme muset stornovat.
Seznam zaplacených příspěvků si můžete zkontrolovat na našich webovkách v sekci SEZNAM ATLETŮ, kde zadáte jméno Vašeho dítěte a vyskočí Vám potřebné informace. V průběhu prázdnin budou příspěvky zapisovány do seznamu nejpozději každý pátek.

První tréninky začnou ihned v září. Nejpozději týden před koncem prázdnin najdete na stránce svého trenéra informace k prvnímu tréninku.

 


Příjmení
Jméno
Datum narození
Velikost trička
Oddílová bunda
Dlouhé elasťáky
Zástupce
Adresa
Telefon
E-mail
Skupina
Poznámka