AKTUALITY

17.03.2018 - Běh okolo Olešné je již za námi

V sobotu 17. března se u Frýdku-Místku u přehrady Olešná konal již 13. ročník běžeckého závodu BĚH OKOLO OLEŠNÉ, který pořádá atletický oddíl Slezan FM. Tento závod byl 1. kolem soutěže družstev přípravek.

I přes velmi chladné počasí se na startu sešlo docela hodně dětí a dospělých. Závodilo se na travnatém břehu přehrady - teda na zasněžené travnaté ploše :-).  Pro účastniky byly připraveny tratě podle věkových kategorií.

Ačkoli Ostravě končí jarní prázdniny a spoustu dětí je na prázdninách a dovolených, zúčastnilo se z naší přípravky 22 dětí. Je třeba podotknout, že i v tak malém počtu se naši malí atleti vůbec neztratily a bojovaly jako draci, aby se umístily na předních pozicích a získaly tak cenné body pro soutěže družstev.

Nejlépe se zadařilo Richardovi Novákovi, který vyhrál běh chlapců ročník 2007-2008 a na 3. místě se umístil jeho bratr Viktor. Musím říct, že výkony všech dětí byly skvělé. Samotným vítězstvím všech bylo zvládnout tento závod v taové zimě. Když děti zvládly toto, zvládnou všechno :-).

Všem dětem a rodičům děkujeme za účast a moooc gratulujeme :-)